۵ UI Kit رایگان برای طراحی وب‌سایت

استفاده از UI Kit سبب افزایش سهولت کار و همبستگی بیشتر المان‌ها می شود. در این مقاله می‌خواهیم ۵ UI Kit رایگان برای طراحی وب‌سایت رابه شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید به جای ساختن چرخ از اول انرژی خود را به جای ایجاد صرف بهبود پروژه ها کنید.

نکته: UI Kit ها برای HTML , Bootstrap4 تدوین شده اند.

structure-ui-kit

۱٫ Structure – UI Kit

اگر می‌خواهید طراحی یک وب‌سایت جدید را آغاز کنید، بهتر است از کیت های متناسب با زبان برنامه نویسی خود استفاده کنید. Bootstrap4 از رایج ترین Framework ها برای طراحی وب‌سایت می‌باشد. از این رو بهتر است ۵ UI Kit رایگان برای طراحی وب‌سایت با استفاده از Bootstrap را بشناسید.

کیت رایگان Structure ویژگی ها (Features) وعملکردهای (Functions) جالب و مفیدی دارد که می تواند به کار شما سرعت ببخشد. در این عصر و زمان ، نیازی به ساخت یک برنامه یا پروژه کامل از ابتدا ندارید. با استفاده از المان‌ها و اجزای آماده ، می توانید یک پروژه یکپارچه و زیبا را با سرعت بیشتر تکمیل نمایید.

این UI Kit شامل انواع فرم ها ، دکمه ها، اسلایدر، Badge، Checkboxes، Pagination و … می باشد. می توانید در نسخه دمو Structure – UI Kit آن تمامی المان‌هایش را مشاهده کنید.

equip

۲٫ Equip – UI Kit

Equip یک کیت رابط کاربری HTML و بوت استرپ متنوع ، جذاب و همه جانبه می باشد. اکنون می توانید از این کیت به جای ساختن همه عناصر و مؤلفه های یک وب سایت از ابتدا بهره ببرید. این کیت یا بسته نرم افزاری شامل اطلاعات و المان‌های مختلفی است که می‌توانید بلافاصله از آن‌ها برای وب‌سایت خود استفاده کنید.این کیت برای هر عنصر چند سبک مختلف دارد که می‌توانید متناسب با سلیقه خود از میان آن‌ها انتخاب کنید.

برای بررسی و مشاهده این کیت جذاب حتما به نسخه دموی Equip – UI Kit مراجعه کنید. این کیت را از دست ندهید.

smash-ui-kit

۳٫ Smash – UI Kit

یکی دیگر از ۵ UI Kit رایگان برای طراحی وب‌سایت کیت طراحی واسط کاربری Smash می باشد.

در واقع Smash بهترین کیت رابط کاربری رایگان Bootstrap 4 است که شامل ویژگی ها و عملکردهای برجسته می باشد.

اگر در حال کار روی یک پروژه هستید ، اکنون می‌توانید با Smash سرعت پیشبرد خود را افزایش دهید و در عین حال در انتهای کار یک رابط کاربری هماهنگ و یکپارچه داشته باشید.

این کیت رایگان Bootstrap 4 دارای سبک های مختلف دکمه ها ، افکت ها، لغزنده ها ،پیمایش ها، نوارهای پیشرفت و مدل های متنوع تایپوگرافی می باشد. همیشه بهتر است زمانی را که می خواهید یک المان را از صفر بسازید صرف بهبود پروژه کنید نه صرفا ایجاد المان‌ها.

نسخه دموی Smash – UI Kit را مشاهده و از آن در پروژه های خود بهره ببرید.

regen

۴٫ Regen – UI Kit

Regen یک کیت Bootstrap جامع ، جذاب و همه جانبه است که می توانید از مزیت های آن برخوردار شوید. این کیت مجموعه ای از عناصر ، دکمه ها و … است که کاملا رایگان است و می تواند به پیشرفت کار شما سرعت ببخشد. هم چنین برای هر یک از المان ها تنوع وجود دارد تا بتوانید انتخاب بهینه تری داشته باشید.

در واقع با استفاده از المان های دردسترس آماده این کیت نیازی نیست که پروژه خود را از صفر آغاز کنید و این سبب جلو افتادن شما به مقدار قابل توجهی می شود.

نسخه دموی Regen – UI Kit را مشاهده کرده و از آن برای پروژه‌هایتان بهره بجویید.

buildex

۵٫ Buildex – UI Kit

این کیت بسیار زیبا، جذاب و متنوع و در عین حال کاملا رایگان است و می توانید از میان تنوع زیاد المان‌ها و عناصر، المانهای متناسب با سبک طراحی خود را برگزینید و سرعت کارتان را افزایش دهید.

با این کیت کاملا رایگان می توانید یک وب‌سایت زیبا و کارآمد را در زمان کمتری طراحی کنید.

این کیت خلاقانه و حرفه‌ای شامل انواع عناصر از انواع منو، پیمایش‌ها، دکمه‌ها، کارتها و … می باشد و می تواند نیاز شما را برطرف کند.

نسخه دموی Buildex – UI Kit را حتما مشاهده کنید.

موارد ذکر شده ۵ UI Kit رایگان برای طراحی وب‌سایت با استفاده از HTML و فریمورک Bootstrap4 بود. در مقالات آتی حتما از انواع UI Kit با استفاده از سایر زبانها یا با کاربرد خاص را خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *