۴ کتاب برتر کارآفرینی ۲۰۲۰

با ما همراه باشید با مقاله ۴ کتاب برتر کارآفرینی ۲۰۲۰ از مجموعه مقالات کارآفرینی رایانیتا. با مطالعه کتاب مناسب می توانید با دید روشن تری در عرصه های مختلف قدم بگذارید. کارآفرین شدن نیاز به عزم عظیم دارد. بسیاری از افراد ثابت کرده اند که در آغاز کار سخت ، می تواند به زندگی آسوده در آینده منجر شود. با یادگیری از متخصصان ، سریعتر به آرزوهای خود برای ایجاد یک تجارت برسید.

The-100-Startup

۱٫ The $100 Startup نوشته‌ی Chris Guillebeau

(بهترین کتاب ۲۰۲۰ از همه نظر)

مورد اول از ۴ کتاب برتر کارآفرینی ۲۰۲۰، کتاب استارتاپ ۱۰۰ دلاری است که از دید کلی و در برآیند تمامی موارد توانسته است رتبه نخست را کسب کند.

Chris Guillebeau مسیر یک کارآفرین را ترسیم می کند. ایجاد زندگی جدید برای خود از طریق کارآفرینی یک امکان واقعی است. کریس بیش از ۵۰ مورد درباره کارآفرینانی که مشاغلی با هزینه های کم حدود ۱۰۰ دلار یا کمتر ایجاد کرده اند ، ذکر می‌کند. در این مسیر می توانید از یک شخص مشتاق به فردی با درآمد مبتنی بر آن اشتیاق تبدیل شوید.

کتاب‌های بسیاری برای کارآفرینان و توسعه کارآفرینی تدوین شده است. ولی این کتاب به‌خاطر اطلاعات خاص قابل اجرا برجسته و مورد توجه واقع شده است.

Guillebeau همچنین چک لیست های مناسبی در کنار نمونه های مشخص ارائه می دهد که سبب تشویق شما به کنارگذاشتن تعلل و شروع از همین لحظه می شود.

برخلاف بسیاری از کتاب‌های کارآفرینی که تمرکز بر درآمد میلیونی دارند، این کتاب در این باره نیست. این کتاب درباره یادگیری چگونگی به دست آوردن اطلاعات مفید و تبدیل اطلاعات به یک جریان درآمد پایدار می باشد.

Guillebeau ثابت می کند شما برای کارآفرین شدن و کسب درآمد پایدار فقط به یک محصول یا خدمت نیاز دارید که مردم حاضر به خرید آن باشند و نه هیچگونه تجربه یا سابقه تجارت.

The-Millionaire-Fastlane

۲٫ The Millionaire Fastlane نوشته‌ی MJ DeMarco

(بهترین کتاب ۲۰۲۰ برای ذهنیت و طرز تفکر کارآفرینی)

این کتاب در واقع داستان مسیری است که MJ DeMarco برای میلیونر شدن پیموده است. این مسیر با دیدن یک لامبورگینی برای اولین بار برای وی آغاز شد.

ا داستان سراییاو بی نظیراست برای همین تم داستانی می تواند بسیار جذاب باشد. در عین حال این کتاب تغییر در ذهنیت شما را برای تبدیل شدن به یک میلیونر را وصف می کند.

برای اینکه بتوانید پول زیادی بدست آورید ، باید افراد زیادی را تحت تأثیر قرار دهید. MJ DeMarco شما را در مسیری که برای تبدیل شدن به یک میلیونر طی کرد طی می کند و همه چیز با دیدن یک لامبورگینی برای اولین بار آغاز شد. داستان سرایی او عالی است و واقعاً تغییر در ذهنیت شما را برای تبدیل شدن به یک میلیونر توضیح می دهد.

The-Introvert-Entrepreneur

۳٫ The Introvert Entrepreneur نوشته‌ی Beth Buelow

( بهترین کتاب ۲۰۲۰ برای افراد درون‌گرا)

آیا از تنهایی لذت می برید؟ وجود زیاد افراد انرژی شما را هدر می دهد؟ اگر پاسختان مثبت است به احتمال زیاد شما فردی درون گرا هستید. اما سوال این است که آیا یک فرد درون گرا می تواند تجارت پربازدهی ایجاد کند؟ Buelow معتقد است که درون‌گراها کارآفرینان افسانه ای را رقم می زنند و می داند که احساس درون‌گراها به چه شکل است؟

بیاموزید که چگونه بهترین ویژگی های شخصیتی خود را مورد استفاده قرار دهید. با راهنمایی های بت بولو ، افراد درون گرا می توانند تجارت های پربازده ایجاد کنند بدون اینکه تظاهر کنند شخصی هستند که نیستند.

این کتاب جهت کمک به شما برای رسیدن به مقصد اقدامات عملی را به صورت گام به گام شرح می‌دهد.

The-Power-of-Broke

 4. The Power of Broke نوشته‌ی Daymond John

(بهترین کتاب ۲۰۲۰ برای افرادی که نگران جریان نقدی خود هستند.)

مورد چهارم از “۴ کتاب برتر کارآفرینی ۲۰۲۰” کتاب قدرت شکست می‌باشد.

در صورت باخت و شکست ، شروع به کار كاملاً غیرممكن و محال به نظر می رسد. اما اگر با دیدگاه دیموند جان نگاه کنید ، شکست به معنای تحت فشار قرار گرفتن به سوی عظمت و رشد است. بسیاری از مردم تمایلی به کار سخت ندارند و به دنبال آسایش و راحتی خود هستند. برخی از کارآفرینان با خلاقیت و رابطه با توانایی بسیار کم شروع می کنند.

دیموند ، توانست امپراتوری شش میلیارد دلاری خود را فقط با ۴۰ دلار ایجاد کند!

او گواهی است بر اینکه ناامیدی نوآوری به دنبال دارد. در این کتاب می توانید بیاموزید که چگونه سایر کارآفرینان توانسته‌اند نا امیدی را مهار کرده واز هیچ چیز موجود چیزهای با ارزشی خلق کنند.

اکنون بیش از پیش ، کارآفرین شدن با رشد اینترنت در دسترس است. کارآفرینی توانایی ارتباط با مشتری ،قدرت اینترنت و کارآفرینی مبتنی بر خلاقیت است و نه پول.

در The Power of Broke می توانید از یک کارآفرین بسیار محترم الهام بگیرید.

امیدواریم مقاله “۴ کتاب برتر کارآفرینی ۲۰۲۰” برای شما عزیزان و همراهان همیشگی ما مفید و سودمند واقع شده باشد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *